MASAÜSTÜ YAYINCILIK

Basılı metaryellerin tümünde, güçlü ve etkili grafiklerin kullanımı en çok dikkat ettiğimiz özelliklerdendir.

Grafik Tasarım ve Görsel iletişimin günümüz piyasasındaki başarısı tartışılamaz. Bir çok firma, bu gücü kullanabilme konusunda yeterince bilinçli ve profesyonel çözümleri kullanamamaktadır. Bu gücü kullanabilmenin yolu, doğru ve etkili planlama ve tasarımdan geçer.

WEB TASARIM

Web tasarımdaki 6 yıllık tecrübemizle, bir çok yurtiçi ve yutdışı web sitesi yapımını başarıyla üstlendik...

Web Tasarım ile ilgili yapacağınız herşeyi, bir yatırım olduğunu düşünerek; kurumsal kimliğinizi müşterilerinize doğru yansıtacak, etkili bir tasarım eşliğinde Internet'te yerinizi almanıza yardımcı olmaktır. Doğru tasarım ve programlama ile kurulmuş bir web sitesi, mevcut müşterilerinizle ve potansiyel müşterilerinize en hızlı ulaşma biçimidir.

3D MODELLEME

Gerçekçi görünümler farklı persfektifler...

Mimari modelleme ve inşaat sektöründeki remlam tecrübemizle; oluşturduğumuz 3D modellemeler ile projelerinizin görünümünü geliştirmekteyiz.

CANLI YAYIN HİZMETLERİ

İster ses ister görüntü, kaliteli veri aktarım teknojimizle hizmet vermekteyiz.

İnternet üzerinden görüntü ve ses aktarımı konusundaki çalışmalarımızla Antalya'daki ilk profesyonel Internet Radyosu'nun kurduk. Bunun yanında şantiyelere özel canlı yayın hizmetinide yine bu kapsamda yürütmeye devam ediyoruz.

SIRIUSTOWN

OUTDOOR-INDOOR

Dijital baskı ve tabela çalışmları, P.O.P. Malzeme üretimi, Stand-mağaza tasarımı, fuar tanıtım araçları ve baskıları...

PROMOSYON

Yüksek standartlardaki bir çok firma promosyonun gerekliliğini ve geri dönüşlerini yakinen takip etmektedir. Biz bu kapsamda yaratıcı fikirlerle birleştiridiğimiz promosyon stratejilerimizi özgün üretimlerimizle desteklemekteyiz.